Osuszanie

Negatywne skutki złego osuszenia ścian piwnicy wyjdą, w postaci szkodliwego dla zdrowia grzyba, dopiero po dłuższym okresie użytkowania. A po takim czasie dochodzenie od wykonawcy poprawienia wadliwie wykonanej pracy będzie czasochłonne, kosztowne lub nawet w ogóle niemożliwe. I tutaj z pomocą przychodzi termowizja, pokazująca to co dla ludzkiego oka jest ukryte. Przykładowo wilgotna ściana, świeżo pomalowana farbą akrylową, przez pewien czas będzie wyglądał bardzo czysto i efektownie ale dla kamery termowizyjnej ukaże się jako zbiór plam o różnej temperaturze.

Wilgotne ściany mają inne właściwości cieplne niż ściany suche w związku z tym kamera termowizyjna łatwo odnajduje miejsca gdzie uwidaczniają się skutki podmakania od gruntu lub przeciekającego dachu. Nie tylko ułatwia to podjęcie decyzji o remoncie i jego zakresie ale i pozwala kontrolować efekty prac osuszeniowych.


Prowadzimy usługi osuszania pomieszczeń


metodą kondensacyjną, w zawilgoconych pomieszczeniach:

-> na skutek zalania powodziowego lub w wyniku uszkodzenia instalacji wodnej

-> w wyniku prowadzonych prac budowlanych

-> przed położeniem podłogi drewnianej, parkietu lub paneli

Oferta

Cena zależna jest od czasu pracy urzadzeń osuszających:

zwykle jest to tydzień w kwocie 260zł Brutto

Usługa zawiera ciągłą pracę kondensacyjnego urządzenia osuszającego o wydajności do 46 l/dobę (przepływ powietrza 350 m3/h) temperatura pracy 5-35°C, wspomaganego nagrzewnicą wentylatorową mocy 3kW. Na początku i po zakończeniu procesu przeprowadzony zostaje przegląd termowizyjny osuszanych pomieszczeń z kontrolą wilgotności powietrza i zawilgoconych powierzchni

Na życzenie prowadzimy ciągłą rejestracje zmian temperatury i wilgotności, uwieńczoną stosownym wykresem

Istnieje również możliwość wpożyczenia samego sprzętu oraz przeprowadzenia dezynfekcji (ozonowania)


tel. 664 477 233 (komórka)
Copyright © 2009-2021 by Delger Lab All Rights Reserved